Každý den pro vás připravujeme chutné FIT menu


před 5 lety

Restaurace Park spolupracuje od prvopočátku s dietoložkou a nutriční terapeutkou Pavlou Janovskou DiS., která pro vás skládá nutričně vyvážené pokrmy k redukci hmotnosti a ne jen to. Její pokrmy najdete pod názvem FITNESS a můžou využívat také diabetici.

Jejími slovy bychom zde chtěli upozornit hosty: "pozor si dávejte na nevhodné pokrmy v nabídkách jiných restaurací např. HLÍDKA KALORIÍ se může zdát jako vhodný pokrm, bohužel mnohdy jde jen o stanovené množství energie a strava postrádá potřebné živiny a především mikronutrienty, jindy vídávám nabídku vegetariánských pokrmů bez hodnotných bílkovin. V každém pokrmu je nutné příjmout adekvátní rozložení živin."

Něco málo k její práci. V současné době působí ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde má otevřenou nutriční ambulanci. Pracuje jak s obezními pacienty, tak s nemocnými. Její prací je pomocí vhodné úpravy stravy kompenzovat diabetiky, zbavit je léku a inzulínu, pomáhá stomikům, alergikům, sportovcům, dětem, těhotným i kojícím maminkám a v poslední době se zaměřila i na onkologické pacienty. Nyní ukončuje studium na NCONZO - výživa člověka.

Něco z její práce najdete ve fotogalerii. Grafy redukujicích klientů, články, její odlehčené dorty, které můžete občas vyzkoušet i vy v nabídce našich moučníků a dezertů a především i vyvážené pokrmy.

Pokud právě řešíte redukci váhy a rádi byste "sundali" nějaké to kilo než přijde plavková sezóna, doporučujeme využívat FITNESS menu.

Pokud chodíte na oběd kolem 13:00 hod. doporučujeme si fitness menu rezervovat. Zájem fitness menu stále stoupá a to nás samozřejmě těší.

 

Pěkný den vám přeje kolektiv restaurace Park


Sdílet