Zdravá krabičková strava

 

Zdravá krabičková strava

 

Zdraví není samozřejmostí...

Od začátku nového roku 2020 nabízíme rozvoz zdravé krabičkové stravy.

Již dlouhodobě spolupracujeme se specializovanou nutriční terapeutkou Pavlou Janovskou DiS., která nám vytváří již 2 roky jídelníček pro FIT menu, které nabízíme v době obědů. A jelikož mnoho hostů a jejich klientů projevilo zájem o rozvoz a tvorbu pokrmů ve „zdravé“ verzi, rádi bychom se toho ujali.

V SOUČASNÉ DOBĚ ČEKÁME NA ZÁVOZ REKRABIČEK, které můžeme opakovaně nabízet a vyhneme se tak zbytečným plastům. Máme přislíbeno, že začátkem roku kdy přesně ještě nejsme schopni říci, ale jistě už od 13.1.2020.

 

Jídelní lístek

Zvolte variantu:

Jídelníček pro Vás připravujeme.

 

Jak to bude probíhat?

Rozvoz pouze do 10km od Frýdlantu nad Ostravicí.
Cena za celý den bude dle nastavené dávky KJ.
Doporučujeme si sjednat schůzku s nutriční terapeutkou, která vám nastaví doporučený příjem energie na den v rámci vašich aktivit atd., toto prosím nepodceňujte, muži obecně potřebuji větší energetickou nálož než ženy. Mob. na p. Janovskou 739634273 nebo janovska.pavla@seznam.cz. Můžete využít i její služby a nahlédnout na web. www.poradnavevyzive.cz nebo na fb nutriční a výživová poradna.
 

Ceník

6000 KJ 375,- Kč.
7000 KJ 395,- Kč.
8000 KJ 415,- Kč.
10000 KJ 445,- Kč.
Celodenní menu snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře

 

Rozvoz krabiček

Rozvoz bude probíhat vždy v odpoledních a večerních hodinách ať máte stravu po ruce již od začátku dne. Doporučujeme uchovávat v lednici.
Budeme rozvážet zájemcům, kteří projeví zájem minimálně o týdenní rozvoz (pouze pracovní dny). Pakliže budete mít zájem o stravu pouze na jeden den, můžete si balíček vyzvednout den předem v restauraci do 21:00 hod na adrese Ondřejnická 640, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí.
Brzy již spustíme objednávkový systém na našem webu. Zde bude povinné se registrovat a učinit objednávku. Objednávky přijímáme vždy dva dny předem.
Pokud již nyní máte zájem o ZDRAVOU KRABIČKOVOU STRAVU, můžete využít třeba i formou vánočního dárku pro sebe či jiné vaše příbuzné, rodinu. Myslíme si, že není nic víc, co by se vyrovnalo zdraví.

 

Objednávka zdravé krabičkové stravy

Objednávky můžete vyřizovat na tel. 73634273/4 nebo 607073633 a 606666121. Platbu nabízíme hotově i s možností na účet. Vystavíme i dárkový poukaz.

 

V pokrmech nepoužíváme rafinovaný cukr a bílou pšeničnou mouku,

V současné době nebudeme nabízet vegetariánské ani bezlepkové pokrmy či nemléčnou stravu, Uvidíme jak se bude rozvoz vyvíjet a poté budeme rozšiřovat.

Těšíme se na vaše reakce a objednávky.
Kapacita omezena - do 50 zájemců. Kdo dřív přijde ten dřív...

Pěkný den
Restaurace Park

Zdravá krabičková strava rozvoz Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek