Zdravá krabičková strava

 

Zdravá krabičková strava

 

Zdraví není samozřejmostí...

Hubněte zdravě, přirozeně a bez pocitu hladu. 

Již dlouhodobě spolupracujeme se specializovanou nutriční terapeutkou Pavlou Janovskou DiS., která nám vytváří již 3 roky jídelníček pro FIT menu, které nabízíme v době obědů. A jelikož mnoho hostů a jejich klientů projevilo zájem o rozvoz a tvorbu pokrmů ve „zdravé“ verzi, rádi bychom se toho ujali.

Doporučení ke krabičkové stravě

 

Objednávky

Přejít na objednávku krabiček

Abychom se Vám mohli přes léto maximálně věnovat, pozastavili jsme krabičky, které opět nasadíme po ukončení hlavní sezóny.
Děkujeme za pochopení.

 

Jídelní lístek

Jídelníček pro Vás připravujeme.

 

Jak to probíhá?

Rozvoz do 10km od Frýdlantu nad Ostravicí.


Cena za celý den bude dle nastavené dávky KJ.
Doporučujeme si sjednat schůzku s nutriční terapeutkou, která vám nastaví doporučený příjem energie na den v rámci vašich aktivit atd., toto prosím nepodceňujte, muži obecně potřebuji větší energetickou nálož než ženy. Mob. na p. Janovskou 739634273 nebo janovska.pavla@seznam.cz. Můžete využít i její služby a nahlédnout na web. www.poradnavevyzive.cz nebo na fb nutriční a výživová poradna.

Nově RECYKLOVANÉ KRABIČKY. Děkujeme, že nám pomáháte chránit životní prostředí.Krabičky noste do kontejnerů s plastem, aby firmy mohla zase z těch samých vyrobit krabičku. 
 

Ceník

6000 KJ 475,- Kč.
7000 KJ 495,- Kč.
8000 KJ 525,- Kč.
10000 KJ 545,- Kč.
Celodenní menu snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Doporučujeme začít konzumaci večerní krabičky.

Pouze oběd nabízíme jedině s osobním odběrem!!!

 

Rozvoz krabiček

Rozvoz bude probíhat vždy v odpoledních a večerních hodinách ať máte stravu po ruce již od začátku dne, konzumaci doporučujeme začínat večeří. Doporučujeme také uchovávat v lednici.
Budeme rozvážet zájemcům, kteří projeví zájem minimálně o týdenní rozvoz (pouze pracovní dny). Pakliže budete mít zájem o stravu pouze na jeden den, můžete si balíček vyzvednout den předem v restauraci do 21:00 hod na adrese Ondřejnická 640, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí.
Objednávky krabiček učiňte přes objednávkový systém, kde je povinné se registrovat a učinit objednávku dle daného kalendáře. Objednávky přijímáme vždy dva dny předem.
Pokud již nyní máte zájem o ZDRAVOU KRABIČKOVOU STRAVU, můžete využít třeba i formou vánočního dárku pro sebe či jiné vaše příbuzné, rodinu. Myslíme si, že není nic víc, co by se prospělo zdraví - než zdravá strava. 

 

Objednávka zdravé krabičkové stravy

Objednávky můžete vyřizovat na tel. 73634273/4 nebo 607073633. Platbu nabízíme hotově i s možností na účet. Vystavíme i dárkový poukaz.

 

V pokrmech nepoužíváme rafinovaný cukr a bílou pšeničnou mouku,

V současné době nebudeme nabízet vegetariánské ani bezlepkové pokrmy či nemléčnou stravu, Uvidíme jak se bude rozvoz vyvíjet a poté budeme rozšiřovat.

Těšíme se na vaše reakce a objednávky.
Kapacita omezena - do 50 zájemců. Kdo dřív přijde ten dřív...

Pěkný den
Restaurace Park

Zdravá krabičková strava rozvoz Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek